Acer Aspire 5 i5-8250U/12GB/1000/Win10 MX150 FHD na raty

Intel Core i5 (quad core)
12 GB
17,3"
1 TB
www.x-kom.pl
3 007,00 zł
zł/mc

Procesor Intel Core i5 ósmej generacji

Komputer z procesorem Intel® Core™ i5 ósmej generacji pozwala iść z duchem epoki cyfrowej. Technologia Intel® Turbo Boost 2.0 zwiększa wydajność i dynamikę działania, zapewnia więcej czasu na produktywne zadania, mniej na czekanie. Możesz z łatwością tworzyć, edytować i udostępniać materiały multimedialne oraz korzystać z płynnej obsługi filmów w najwyższej rozdzielczości i filmów sferycznych. Rób zakupy, korzystając z wbudowanych zabezpieczeń.

Poznaj moc karty graficznej MX150

Płynność rozgrywki definiuje karta graficzna, dlatego tak ważny jest wybór wydajnego układu o dużej mocy. Karta graficzna MX150 zainstalowana w powyższym laptopie zapewnia o 8% wyższą wydajność, w porównaniu do innych popularnych układów graficznych. Wybieraj kartę graficzną świadomie i graj tak, jak lubisz.

Zachwycający wygląd

Smukły design oraz fakturowana, aluminiowa powierzchnia laptopa Acer Aspire 5 zapewniają mu niesamowity styl.

Nowoczesne funkcje komunikacji

Pozostań w kontakcie ze światem dzięki strategicznie umieszczonej antenie Wi-Fi 802.11ac oraz technologii Bluetooth 4.0, która umożliwia szybką komunikację między wieloma urządzeniami, teraz z najnowszą aktualizacją będziesz w stanie połączyć się z jeszcze bardziej zróżnicowaną grupą produktów.

Procesor
Typ Intel Core i5 (quad core)
Taktowanie 1,60 GHz
Pamięć
RAM 12 GB
Wyświetlacz
Przekątna 17,3"
Dysk twardy
Pojemność 1 TB
Typ Serial ATA 5400 obr.
Gwarancja
Czas 24 miesiące

*Podane ceny są cenami netto.