Acer Aspire 5 i5-7200U/4GB/1000/Win10 GT940MX FHD na raty

Intel Core i5 (quad core)
4 GB
17,3"
1 TB
www.x-kom.pl
2 235,00 zł
zł/mc

Procesor Intel Core i5 siódmej generacji

Niespotykana moc i dynamika w połączeniu z wbudowanymi funkcjami zabezpieczeń gwarantuje najlepszą do potrzeb szybkość i płynność pracy, zabawy i tworzenia. Dodatkowo, dzięki obsłudze najwyższych rozdzielczości obrazu, procesory siódmej generacji zapewniają rozrywkę jak nigdy dotąd w domu czy w podróży. Procesory Intel® Core™ i5 siódmej generacji zapewniają wyjątkowo krótkie czasy rozruchu, niesamowitą rozrywkę i niespotykaną dynamikę przy jednoczesnej bezproblemowej obsłudze i gwarancji dużych szybkości.

Poznaj moc karty graficznej MX150

Płynność rozgrywki definiuje karta graficzna, dlatego tak ważny jest wybór wydajnego układu o dużej mocy. Karta graficzna MX150 zainstalowana w powyższym laptopie zapewnia o 8% wyższą wydajność, w porównaniu do innych popularnych układów graficznych. Wybieraj kartę graficzną świadomie i graj tak, jak lubisz.

Zachwycający wygląd

Smukły design oraz fakturowana, aluminiowa powierzchnia laptopa Acer Aspire 5 zapewniają mu niesamowity styl.

Nowoczesne funkcje komunikacji

Pozostań w kontakcie ze światem dzięki strategicznie umieszczonej antenie Wi-Fi 802.11ac oraz technologii Bluetooth 4.0, która umożliwia szybką komunikację między wieloma urządzeniami, teraz z najnowszą aktualizacją będziesz w stanie połączyć się z jeszcze bardziej zróżnicowaną grupą produktów.

Procesor
Typ Intel Core i5 (quad core)
Taktowanie 2,50 GHz
Model 7200U
Pamięć
RAM 4 GB
Wyświetlacz
Przekątna 17,3"
Dysk twardy
Pojemność 1 TB
Typ Serial ATA 5400 obr.
Gwarancja
Czas 24 miesiące

*Podane ceny są cenami netto.