Acer Aspire 7 i7-7700HQ/8GB/120+1000/Win10 GTX1050Ti na raty

Intel Core i7 (quad core)
8 GB
17,3"
120 GB
www.x-kom.pl
3 942,00 zł
zł/mc

Acer Aspire 7

17-calowy Acer Aspire 7 zaskakuje szybkością i ogromną mocą, zamkniętymi w metalowej konstrukcji o ponadczasowym designie. Możliwości laptopa skieruj do zastosowań profesjonalnych lub do gamingowych zmagań, osiągając zawrotne osiągi. Zadba o to potężny duet, złożony z procesora Intel Core i7-7700HQ oraz karty graficznej NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti. Efekty swojej pracy podziwiać będziesz na przestronnej, matowej matrycy Full HD, wieńczącej ekskluzywną, aluminiową konstrukcję.

Procesor Intel Core i7 siódmej generacji

Niespotykana moc i dynamika w połączeniu z wbudowanymi funkcjami zabezpieczeń gwarantuje najlepszą do potrzeb szybkość i płynność pracy, zabawy i tworzenia. Dodatkowo, dzięki obsłudze najwyższych rozdzielczości obrazu, procesory siódmej generacji zapewniają rozrywkę jak nigdy dotąd w domu czy w podróży. Lepszy czas pracy baterii, większa moc, więcej obsługiwanych technologii oraz wyższa jakość oferowanej rozrywki — to zalety procesorów Intel® Core™ i7 siódmej generacji w komputerach, których wydajność zachwyca.

Intrygujący design

Aluminium świetnie znosi także obciążenia, na jakie narażony jest laptop w czasie intensywnych rozgrywek. Metalowa konstrukcja gwarantuje również bezpieczeństwo podczas podróży służbowych. Jednak to nie wszystko, czy może poszczycić się Acer Aspire 7. Jest przede wszystkim doskonale przemyślanym i perfekcyjnie wykonanym notebookiem, o gustownej i smukłej sylwetce.

Jak przystało na laptop profesjonalny, Acer Aspire 7 otrzymał bogaty zestaw złączy. Strategiczne rozmieszczenie umożliwia jednoczesne podłączenie wielu peryferiów, w tym gamingowych myszy, klawiatur, kontrolerów oraz słuchawek. Port HDMI i symetryczne USB typu C przydadzą się z kolei w pracy, pozwalając na korzystanie z zewnętrznego monitora, TV, czy projektora.

Połączenie szybkości i pojemności

Kontynuuj pracę nad rozpoczętym projektem, uruchamiając laptopa w kilkanaście sekund. Na pokładzie Acer Aspire 7 mieści się superszybki nośnik SSD, dzięki któremu system i ulubione programy startują niezwłocznie. Dysk SSD skróci także start gier, przyspieszając ładowanie obszernych map. Są przecież ważniejsze rzeczy, niż oczekiwanie. Dysk twardy wykorzystaj w charakterze magazynu danych, umieszczając w pamięci 1 TB gotowe projekty, sample oraz gry, po które sięgasz okazjonalnie.


Procesor
Typ Intel Core i7 (quad core)
Taktowanie 2,80 GHz
Pamięć
Typ DDR4
RAM 8 GB
Wyświetlacz
Przekątna 17,3"
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FullHD)
Dysk twardy
Pojemność 120 GB
Gwarancja
Czas 24 miesiące
Drugi dysk twardy
Pojemność 1 TB

*Podane ceny są cenami netto.