Acer Spin 5 i5-8250U/8GB/256/Win10 FHD IPS + PEN na raty

Intel Core i5 (quad core)
8 GB
13,3"
256 GB
www.x-kom.pl
3 089,00 zł
zł/mc

Acer Spin 5

Acer Spin 5 to maksymalna wygoda laptopa połączona z nowym, wydajnym przetwarzaniem i zaawansowanymi rozwiązaniami audiowizualnymi. Wysoka jakość obrazu, szybka łączność z internetem, pojemna bateria czy elegancka i mocna konstrukcja, to tylko część atutów tego urządzenia. Przejdź do działania i ciesz się możliwością wygodnego składania oraz niezwykłą stylistyką jaką oferuje Acer Spin 5.

Procesor Intel Core i5 ósmej generacji

Komputer z procesorem Intel® Core™ i5 ósmej generacji pozwala iść z duchem epoki cyfrowej. Technologia Intel® Turbo Boost 2.0 zwiększa wydajność i dynamikę działania, zapewnia więcej czasu na produktywne zadania, mniej na czekanie. Możesz z łatwością tworzyć, edytować i udostępniać materiały multimedialne oraz korzystać z płynnej obsługi filmów w najwyższej rozdzielczości i filmów sferycznych. Rób zakupy, korzystając z wbudowanych zabezpieczeń.

Układ graficzny Intel HD Graphics

Karta graficzna zamontowana w komputerze dostarcza wyjątkową jakość obrazu oraz dźwięk standardu kina domowego. Bez względu na to, czy grasz w gry, edytujesz nagrania wideo czy oglądasz filmy. Technologia Intel HD Graphics obejmuje wydajne funkcje zapewniające płynne, oszałamiające efekty wizualne.

Naturalne rysowanie i pisanie

Pióro Acer Active Stylus Pen ASA630 opracowano z myślą o rysowaniu, pisaniu i redagowaniu notatek gwarantując przy tym wysoki komfort pisania porównywalny z pisaniem piórem na papierze. Aktywne piórko naturalnie rejestruje każdy ruch dłoni dzięki poziomom czułości nacisku.

Procesor
Typ Intel Core i5 (quad core)
Taktowanie 1,60 GHz
Pamięć
Typ DDR4
RAM 8 GB
Wyświetlacz
Przekątna 13,3"
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FullHD)
Dysk twardy
Pojemność 256 GB
Typ SSD

*Podane ceny są cenami netto.