Acer Spin 5 i5-7200U/8GB/256/Win10 FHD Dotyk 360 na raty

Intel Core i5 (quad core)
8 GB
13,3"
256 GB
www.x-kom.pl
2 520,00 zł
zł/mc

Acer Spin 5

Acer Spin 5 to maksymalna wygoda laptopa połączona z nowym, wydajnym przetwarzaniem i zaawansowanymi rozwiązaniami audiowizualnymi. Wysoka jakość obrazu, szybka łączność z internetem, pojemna bateria czy elegancka i mocna konstrukcja, to tylko część atutów tego urządzenia. Przejdź do działania i ciesz się możliwością wygodnego składania oraz niezwykłą stylistyką jaką oferuje Acer Spin 5.

Procesor Intel Core i5 ósmej generacji

Komputer z procesorem Intel® Core™ i5 ósmej generacji pozwala iść z duchem epoki cyfrowej. Technologia Intel® Turbo Boost 2.0 zwiększa wydajność i dynamikę działania, zapewnia więcej czasu na produktywne zadania, mniej na czekanie. Możesz z łatwością tworzyć, edytować i udostępniać materiały multimedialne oraz korzystać z płynnej obsługi filmów w najwyższej rozdzielczości i filmów sferycznych. Rób zakupy, korzystając z wbudowanych zabezpieczeń.

Układ graficzny Intel HD Graphics

Karta graficzna zamontowana w komputerze dostarcza wyjątkową jakość obrazu oraz dźwięk standardu kina domowego. Bez względu na to, czy grasz w gry, edytujesz nagrania wideo czy oglądasz filmy. Technologia Intel HD Graphics obejmuje wydajne funkcje zapewniające płynne, oszałamiające efekty wizualne.

Naturalne rysowanie i pisanie

Pióro Acer Active Stylus Pen ASA630 opracowano z myślą o rysowaniu, pisaniu i redagowaniu notatek gwarantując przy tym wysoki komfort pisania porównywalny z pisaniem piórem na papierze. Aktywne piórko naturalnie rejestruje każdy ruch dłoni dzięki poziomom czułości nacisku.

Procesor
Typ Intel Core i5 (quad core)
Taktowanie 2,50 GHz
Model 7200U
Pamięć
Typ DDR4
RAM 8 GB
Wyświetlacz
Przekątna 13,3"
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FullHD)
Dysk twardy
Pojemność 256 GB
Typ SSD

*Podane ceny są cenami netto.