Apple MacBook 12″ 1.4GHz(i7)/16GB/512GB SSD/HD615 (gwiezdna szarość) na raty

Intel Core i7 (dual core)
16 GB
12"
512 GB
Z0TY0002C
www.cortland.pl
7 869,00 zł
zł/mc

MacBook

Nowy notebook, który nie jest po prostu nowy. MacBook to nowa przyszłość notebooków. A teraz, z procesorami Intel szóstej generacji, wydajniejszą grafiką, szybszą pamięcią masową Flash i baterią wystarczającą na 10 godzin pracy, MacBook jest jeszcze wszechstronniejszym urządzeniem.

NBAPMNYJ2ZEP1_1.png

Pełnowymiarowa klawiatura

Aby korzystanie z notebooka było wspaniałym doświadczeniem, niezbędna jest wygodna, pełnowymiarowa klawiatura. Ale żeby zmieścić ją w smukłym i eleganckim MacBooku, musieliśmy od podstaw przemyśleć jej konstrukcję. Tworząc nową klawiaturę, przeprojektowaliśmy każdy klawisz i kryjący się pod nim mechanizm. Dzięki temu jest smuklejsza, a pisanie na niej bardziej precyzyjne i komfortowe.

MB12_2x_PF_OP_PSL_Svr_PRINT_wynik_csuk_pu_002_ekym_ev.jpg

Bateria

W przypadku smukłej obudowy MacBooka tak długa praca nie byłaby możliwa, gdybyśmy użyli tradycyjnych prostokątnych baterii. Dlatego opracowaliśmy technologię wykorzystującą każdy milimetr sześcienny dostępnej przestrzeni. W efekcie powstała specjalnie wyprofilowana, kaskadowa konstrukcja, która idealnie mieści się w nowym MacBooku i jest absolutnie nowatorskim rozwiązaniem. A teraz, dzięki jeszcze wydajniejszym procesorom i udoskonaleniu składu chemicznego baterii, czas jej pracy bez ładowania wydłużono o godzinę.

f6ede737_dc57_4168_ad84_4ec66e999fd7.png

Cisza

MacBook został zaprojektowany od podstaw, by pracować cicho i wydajnie. Wszystko zaczyna się od procesora Intel Core M szóstej generacji, któremu wystarczy zaledwie 5 watów mocy, a jego wydajność podnoszą funkcje optymalizacyjne systemu macOS. Procesor i macOS razem korzystają z energii tak oszczędnie, że komputer wytwarza bardzo mało ciepła. W efekcie niepotrzebny jest nawet wentylator do jego chłodzenia. A to oznacza, że w ogóle nie słyszysz, kiedy Twój MacBook pracuje. Przeprojektowaliśmy też płytę główną, na której znajduje się procesor, aby wszystkie funkcje Maca zmieściły się na jak najmniejszej przestrzeni.

Procesor
Typ Intel Core i7 (dual core)
Taktowanie 1.40 GHz
Pamięć
Typ DDR3
RAM 16 GB
Wyświetlacz
Przekątna 12"
Retina Tak
Rozdzielczość 2304 x 1440
Złącza
USB-C x 1
Dysk twardy
Pojemność 512 GB
Typ SSD
Komunikacja bezprzewodowa
Karta sieciowa Wi-Fi 802.11ac/a/b/g/n
Bluetooth 4.0
Dane fizyczne
Kolor Srebrny
Wysokość 0,35-1,31 cm
Szerokość 28,05 cm
Głębokość 19,65 cm
Masa 0,92 kg
Ogólne
Producent Apple
Rodzina MacBook
Dodatkowe
Klawiatura podświetlana Tak
Multimedia
Wbudowana kamera Tak
Liczba głośników x 2
Typ wbudowanych głośników Standardowe

*Podane ceny są cenami netto.