Apple Mac Pro 3.5GHz Intel Xeon E5/16GB/256GB SSD/AMD FirePro D500 na raty

Quad-Core Intel Xeon
16 GB
2 x AMD FirePro D500 3GB
256 GB
MD878PL/A
www.cortland.pl
11 626,00 zł
zł/mc

Nowa architektura mocy
Mac Pro to fantastycznie wydajna maszyna. Oferuje dwa procesory graficzne GPU klasy typowej dla stacji roboczych, pamięć masową flash z magistralą PCIe, wydajne porty Thunderbolt 2, procesory Xeon, szybką pamięć RAM oraz obsługę wideo o rozdzielczości 4K.

Zunifikowany rdzeń chłodzący
Mac Pro mieści bezprecedensowo wielką moc w niewyobrażalnie małej obudowie. Za tym niezwykłym osiągnięciem stoi pomysłowa koncepcja zunifikowanego rdzenia chłodzącego. Zamiast chłodzić procesor i karty graficzne za pomocą wielu osobnych radiatorów i wentylatorów, zbudowaliśmy cały komputer wokół jednego rdzenia z wytłaczanego aluminium. Skutecznie zwiększa to przepływ powietrza i pojemność cieplną układu chłodzenia. Ciepło wydzielane przez procesory główne i graficzne jest rozprowadzane równomiernie po rdzeniu. Gdy jeden z procesorów jest mniej obciążony, dodatkowa pojemność cieplna może być efektywnie wykorzystana przez pozostałe, ciężko pracujące procesory. Żaden komputer nie był dotychczas tak skonstruowany. A przecież to rozwiązanie wydaje się tak logiczne, że aż trudno sobie wyobrazić inne.


Zaawansowana komunikacja bezprzewodowa
Połącz się ze swoją siecią przez trzystrumieniowy interfejs Wi-Fi 802.11ac zgodny z najnowszym standardem superszybkiej łączności bezprzewodowej. A z myślą o innych połączeniach bezprzewodowych wyposażyliśmy Maca Pro w interfejs Bluetooth 4.0. Jest to najłatwiejszy i najbardziej niezawodny sposób podłączania klawiatury, myszy i innych urządzeń bez fizycznego podpinania kabli.
Procesor
Typ Quad-Core Intel Xeon
Taktowanie 3,50 GHz
Pamięć
Typ DDR3
RAM 16 GB
Grafika
Model 2 x AMD FirePro D500 3GB
Złącza
USB 3 x 4
HDMI x 1
Port słuchawkowy x 1
Gigabit Ethernet x 2
HDMI 1.4 UltraHD x 1
Thunderbolt 2 x 6
Dysk twardy
Pojemność 256 GB
Komunikacja bezprzewodowa
Karta sieciowa Wi-Fi 802.11ac/a/b/g/n
Bluetooth 4.0
Dane fizyczne
Wysokość 25,1 cm
Ogólne
Producent Apple
Rodzina Mac Pro

*Podane ceny są cenami netto.