HP Pavilion i3-7100T/8GB/240SSD/Win10 GT930MX FHD na raty

Intel Core i3 (dual core)
8 GB
240 GB
1ZN99EA
www.x-kom.pl
3 454,00 zł
zł/mc

Niespotykana moc i dynamika w połączeniu z wbudowanymi funkcjami zabezpieczeń gwarantuje najlepszą do potrzeb szybkość i płynność pracy, zabawy i tworzenia. Dodatkowo, dzięki obsłudze najwyższych rozdzielczości obrazu, procesory siódmej generacji zapewniają rozrywkę jak nigdy dotąd w domu czy w podróży. Procesory Intel® Core™ i3 siódmej generacji tworzą nowy standard mocy obliczeniowej, oferują wyższą wydajność, nienaganną grafikę, wciągającą rozrywkę i płynną wielozadaniowość


Komputer posiada dedykowaną kartę graficzna NVIDIA GeForce, która zapewnia płynną, szczegółową i realistyczną grafikę w jakości HD. Graj w nowe gry, ciesząc się płynnym wyświetlaniem obrazu w pełnej rozdzielczości HD i z wieloma efektami, jakie zapewnia obsługa bibliotek multimedialnych DirectX 12.


Zbierz swoją rodzinę i poznaj moc nowego centrum rozrywki. Komputer HP Pavilion zintegrowany z ekranem to styl i wydajność w samym sercu Twojego domu. Niezależnie od tego, czy strumieniujesz dane, czy odrabiasz pracę domową, ten komputer spełni oczekiwania każdego członka rodziny. Dzięki kompaktowej konstrukcji monitor zajmuje niewiele miejsca, stanowiąc jednocześnie nowoczesny akcent.


Doskonały ekran Full HD IPS i dwa przednie głośniki HP dostrojone przez specjalistów z B&O PLAY zapewnią Twojej rodzinie niezapomnianą rozrywkę.

Procesor
Typ Intel Core i3 (dual core)
Pamięć
Typ DDR4
RAM 8 GB
Wyświetlacz
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FullHD)
Dysk twardy
Pojemność 240 GB
Typ SSD
Ogólne
Producent HP

*Podane ceny są cenami netto.