Microsoft Surface Pro i7-7660U/16GB/1TB/Win10P+klawiatura na raty

Intel Core i7 (dual core)
16 GB
1 TB
www.x-kom.pl
11 585,00 zł
zł/mc

Bezwarunkowa mobilność

Twórz, pracuj, ucz się i baw praktycznie wszędzie. Ultralekki Surface Pro jest jeszcze lepszy niż jego poprzednicy. Oferuje najwyższą wydajność mobilnej pracy, ponieważ jego bateria zapewnia zasilanie przez cały dzień2. Dodatkową zaletą jest przyjemna w dotyku i maksymalnie zwiększająca mobilność obudowa z zaokrąglonymi rogami.

Niezrównana moc i wydajność

Dzięki wydajnemu procesorowi Intel® Core™ 7. generacji, urządzenie Surface Pro zapewnia jeszcze większą efektywność i szybkość działania — o 50% dłuższy czas pracy na baterii2 i wyższą wydajność niż urządzenie Surface Pro 4. Wprowadź swoje pomysły w życie i zobacz je w pięknych kolorach na wysokiej rozdzielczości, niezwykłym ekranie PixelSense reagującym na dotyk.

Najlepsze rozwiązania firmy Microsoft
do Twojej dyspozycji

Surface Pro perfekcyjnie współpracuje z piórem Surface Pen1 oraz pakietem Office1, a ponadto obsługuje pełną wersję systemu Windows, w tym narzędzia do tworzenia zawartości 3D. Windows Hello z funkcją rozpoznawania twarzy zapewnia szybkie i bezpieczne logowanie bez potrzeby wpisywania hasła.

Dopasuj go do siebie

Spersonalizuj swoje urządzenie Surface Pro i wyrażaj siebie dzięki kreatywnym akcesoriom nowej generacji — myszy Surface Arc Mouse1, klawiaturom Surface Type Cover oraz piórom Surface Pen1, które umożliwiają pisanie w czasie rzeczywistym i ułatwiają cieniowanie artystycznych prac dzięki ulepszonej funkcji nachylenia6.


Procesor
Typ Intel Core i7 (dual core)
Taktowanie 2,50 GHz
Model 7660U
Pamięć
Typ DDR4
RAM 16 GB
Wyświetlacz
Rozdzielczość 2736 x 1824
Dysk twardy
Pojemność 1 TB
Typ SSD
Ogólne
Producent Microsoft
Dodatkowe
System operacyjny Windows 10 Home PL (64-bit)
Gwarancja
Czas 12 miesięcy

*Podane ceny są cenami netto.