ASUS ROG G752VS i7-7700HQ/16GB/500+1TB/Win10 PCIe RAID0 na raty

Intel Core i7 (quad core)
16 GB
17,3"
500 GB
www.x-kom.pl
7 479,00 zł
zł/mc

Procesor Intel Core i7 siódmej generacji

Niespotykana moc i dynamika w połączeniu z wbudowanymi funkcjami zabezpieczeń gwarantuje najlepszą do potrzeb szybkość i płynność pracy, zabawy i tworzenia. Dodatkowo, dzięki obsłudze najwyższych rozdzielczości obrazu, procesory siódmej generacji zapewniają rozrywkę jak nigdy dotąd w domu czy w podróży. Lepszy czas pracy baterii, większa moc, więcej obsługiwanych technologii oraz wyższa jakość oferowanej rozrywki — to zalety procesorów Intel® Core™ i7 siódmej generacji w komputerach, których wydajność zachwyca.

Wkrocz do świata doskonałego gamingu z kartą GeForce GTX 1070

ASUS G752VS oferuje Ci gamingową wydajność nie do pobicia, dzięki najnowszej karcie NVIDIA® GeForce® GTX™ 1070 z pełnym wsparciem DirectX® 12, opartej na architekturze Pascala, dostarczającej innowacje rewolucyjne dla świata gier, w tym VR następnej generacji i najlepszą wydajność energii. Gra jest jeszcze płynniejsza dzięki technologii wyświetlania NVIDIA® G-SYNC™, która synchronizuje częstotliwość odświeżania obrazu z częstotliwością klatkowania co daje niezwykle płynne efekty wizualne. G-SYNC™ pomaga unikać opóźnień, minimalizuje dostrzegalne zakłócenia i eliminuje rozdzieranie obrazu. To jeszcze nie wszystko - ta technologia nie ma wpływu na wydajność Twojego systemu.

Szybki dysk SSD PCI Express NVMe

Krótszy czas uruchamiania. Szybsze ładowanie podczas grania. Pamięć masowa odporna na wstrząsy. Do tego działa naprawdę cicho. Wszystkie te cechy dotyczą dysku SSD PCI-Express NVMe, który zapewnia jeszcze większą przestrzeń do przechowywania wszystkich gier oraz ładowania ich z niebywałą szybkością.  Dysk SSD M.2 PCI Express jest 4 razy wydajniejszy w stosunku do klasycznych dysków SSD.


Procesor
Typ Intel Core i7 (quad core)
Taktowanie 2,80 GHz
Model 7700HQ
Pamięć
Typ DDR4
RAM 16 GB
Wyświetlacz
Przekątna 17,3"
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FullHD)
Dysk twardy
Pojemność 500 GB
Ogólne
Producent ASUS
Drugi dysk twardy
Pojemność 1 TB

*Podane ceny są cenami netto.