ASUS ZenBook Flip S UX370UA i7-7500U/8GB/512SSD/Win10 na raty

Intel Core i7 (dual core)
8 GB
13,3"
512 GB
www.x-kom.pl
4 633,00 zł
zł/mc

Procesor Intel Core i7 siódmej generacji

Niespotykana moc i dynamika w połączeniu z wbudowanymi funkcjami zabezpieczeń gwarantuje najlepszą do potrzeb szybkość i płynność pracy, zabawy i tworzenia. Dodatkowo, dzięki obsłudze najwyższych rozdzielczości obrazu, procesory siódmej generacji zapewniają rozrywkę jak nigdy dotąd w domu czy w podróży. Lepszy czas pracy baterii, większa moc, więcej obsługiwanych technologii oraz wyższa jakość oferowanej rozrywki — to zalety procesorów Intel® Core™ i7 siódmej generacji w komputerach, których wydajność zachwyca.

Układ graficzny Intel HD Graphics

Karta graficzna zamontowana w komputerze dostarcza wyjątkową jakość obrazu oraz dźwięk standardu kina domowego. Bez względu na to, czy grasz w gry, edytujesz nagrania wideo czy oglądasz filmy. Technologia Intel HD Graphics obejmuje wydajne funkcje zapewniające płynne, oszałamiające efekty wizualne.

Dłuższa praca na baterii oraz jej szybsze ładowanie

Laptop o tak pięknym i prestiżowym kształcie zasługuje na zdolność od pracy na baterii przez prawie cały dzień. Aby osiągnąć niezwykłą autonomię o długości do 11,5 godziny, zaprojektowano specjalną baterię litowo-polimerową o pojemności 39 WhS. Jest ona specjalnie ukształtowana, aby dokładnie dopasować się do niemożliwego, cienkiego profilu. Dodano jej także technologię szybkiego ładowania, która w ciągu zaledwie 49 minut umożliwia naładowanie baterii do 60%.

Z nowoczesnym trybem gotowości podczas wznowienia pracy z trybu uśpienia system Windows 10 obudzi się w ciągu sekundy - 3 razy szybciej niż poprzednio. Nowoczesny tryb gotowości umożliwia ciągle aktualizowanie i powiadamianie - lub odtwarzanie dźwięku - nawet wtedy, gdy laptop jest w trybie uśpienia.

Windows 10 Home

  • Rozbudowane, znajome menu Start zapewnia szybki dostęp do ulubionych funkcji
  • Szybkie i płynne działanie. Obsługuje wszystko, czym dysponujesz
  • Dzięki zupełnie nowej przeglądarce, Microsoft Edge, będziesz korzystać z Internetu tak, jak lubisz
  • Świetne gry, doskonała grafika i wbudowana aplikacja Xbox
  • Dzięki zawsze włączonym aktualizacjom masz dostęp do najnowszych funkcji i zabezpieczeń

Windows 10 jest lepszy niż kiedykolwiek — znajomy, prosty i pełny nowych funkcji umożliwiających łatwą organizację pracy, zadań oraz zabawy. To Windows, jaki uwielbiasz i którego nie możesz się doczekać.

Procesor
Typ Intel Core i7 (dual core)
Taktowanie 2,70 GHz
Model 7500U
Pamięć
Typ DDR3
RAM 8 GB
Wyświetlacz
Przekątna 13,3"
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FullHD)
Dysk twardy
Pojemność 512 GB
Typ SSD
Ogólne
Producent ASUS

*Podane ceny są cenami netto.