Apple iMac Retina 4K 21,5" 3.6GHz/8GB/1TB/Radeon Pro 555X 2GB na raty

8 GB
21,5"
1 TB
Dla biznesu
All in one
MRT32ZE/A
www.cortland.pl
5 284,00 zł
zł/mc

iMac 21"

Od pierwszego modelu iMac miał być zawsze najbardziej wyrafinowanym komputerem stacjonarnym. Z niemożliwie smukłą, bezszczelinową obudową, najlepszym wyświetlaczem, hiperwydajnymi procesorami, grafiką i pamięcią masową. Rewolucyjny 21-calowy model iMac , jakością wyświetlanego obrazu gasi wszystko wokół. Dostarcza takich wrażeń, że kompletnie pochłania odbiorcę. I tym sposobem robi kolejny, spektakularny krok naprzód.

apple imac leasing.jpg

Z wizją. Dokładnie. Jasno. Wyraźnie. Jak by nie patrzyć i jak by nie mierzyć, wyświetlacz Retina wyznacza standardy innym. Piksele upakowane są tak gęsto, że podczas pracy na iMacu żadnego z nich nie zobaczysz pojedynczo. Tekst jest tak wyraźny, że mejle i dokumenty wyglądają jak wydrukowane. A z nową, szerszą przestrzenią barw wyświetlacz Retina jest w stanie pokazać aż o 25 procent więcej różnych kolorów. Dlatego każda fotografia i film, które wyświetla są jeszcze bliższe rzeczywistości.

apple imac finansowanie.jpg

Po brzegi nowatorskich rozwiązań. Żeby zastosować technologię wyświetlacza Retina w komputerach z rodziny iMac, inżynierowie musieli się naprawdę natrudzić. Stworzyli rzecz, która wyglądem i wyświetlanym obrazem przyćmiewa wszystko dookoła. Smukłość i wizualna lekkość obudowy sprawiają, że jesteś właściwie tylko Ty i to, co na ekranie. Piękny, opływowy iMac z wyświetlaczem Retina zmieni twoje miejsce pracy. Szczyty technologii dodadzą powagi, a wyżyny dizajnu - lekkości.MacOS to system operacyjny, który steruje wszystkim na Twoim Macu. Dzięki niemu masz tu teraz Siri. Oraz nowe sposoby korzystania z biblioteki zdjęć, robienia bezpiecznych zakupów w sieci i swobodnego przenoszenia pracy między urządzeniami.

Procesor
Typ Intel Core i3 (quad core)
Taktowanie 3,6 GHz
Pamięć
RAM 8 GB
Typ DDR4
Wyświetlacz
Przekątna 21,5"
Retina Tak
Rozdzielczość 4096 x 2304 (4K)
Grafika
Model Radeon Pro 555
Złącza
Slot kart SDXC x 1
USB 3 x 4
Thunderbolt 3 x 2
Port słuchawkowy x 1
Dysk twardy
Typ Serial ATA 5400 obr.
Pojemność 1 TB
Komunikacja bezprzewodowa
Karta sieciowa Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Bluetooth Tak
Dane fizyczne
Kolor Srebrny
Ogólne
Producent Apple
Typ All in one
Przeznaczenie Dla biznesu
Rodzina iMac
Dodatkowe
Napęd optyczny Nie
Gwarancja
Czas 12 miesięcy
Multimedia
Typ wbudowanych głośników Standardowe
Wbudowana kamera Tak

*Podane ceny są cenami netto.