Apple iMac Retina 4K 21,5" 3.0GHz/8GB/1TB/Radeon Pro 555 2GB na raty

8 GB
21,5"
1 TB
All in one
MNDY2ZE/A
www.cortland.pl
4 552,00 zł
zł/mc

Od pierwszego modelu iMac miał być zawsze najbardziej wyrafinowanym komputerem stacjonarnym. Z niemożliwie smukłą, bezszczelinową obudową, najlepszym wyświetlaczem, hiperwydajnymi procesorami, grafiką i pamięcią masową. Nowy iMac jest wierny tej koncepcji - dostarcza takich wrażeń, że kompletnie pochłania odbiorcę. I tym sposobem robi kolejny, spektakularny krok naprzód.

imac finansowanie

Po brzegi nowatorskich rozwiązań. Żeby zastosować technologię wyświetlacza Retina w komputerach z rodziny iMac, inżynierowie musieli się naprawdę natrudzić. Stworzyli rzecz, która wyglądem i wyświetlanym obrazem przyćmiewa wszystko dookoła. Smukłość i wizualna lekkość obudowy sprawiają, że jesteś właściwie tylko Ty i to, co na ekranie. Piękny, opływowy iMac z wyświetlaczem Retina zmieni twoje miejsce pracy. Szczyty technologii dodadzą powagi, a wyżyny dizajnu - lekkości.

imac na raty

Z wizją. Dokładnie. Jasno. Wyraźnie. Jak by nie patrzyć i jak by nie mierzyć, wyświetlacz Retina wyznacza standardy innym. Piksele upakowane są tak gęsto, że podczas pracy na iMacu żadnego z nich nie zobaczysz pojedynczo. Tekst jest tak wyraźny, że mejle i dokumenty wyglądają jak wydrukowane. A z nową, szerszą przestrzenią barw wyświetlacz Retina jest w stanie pokazać aż o 25 procent więcej różnych kolorów. Dlatego każda fotografia i film, które wyświetla są jeszcze bliższe rzeczywistości.
imac leasing
iMac zaskakuje smukłością. Tym bardziej, że pomieścił tak wiele zaawansowanych rozwiązań technicznych. Wszystkie wersje iMaca mają standardowo po dwa porty Thunderbolt 2, które zapewniają piorunująco szybki transfer danych między komputerem a zewnętrznymi dyskami lub kamerami. Cztery porty USB 3 dają mnóstwo swobody przy podłączaniu urządzeń peryferyjnych, w tym drukarek, urządzeń wideo i innych akcesoriów. A dostęp do wszystkich ważnych i ulubionych treści zapewnia superszybki trzystrumieniowy interfejs Wi‑Fi oraz obsługa technologii Bluetooth 4.0
imac retina leasing
To dlatego Mac jest nieporównywalny z niczym. MacOS to system operacyjny, który steruje wszystkim na Twoim Macu. Dzięki niemu masz tu teraz Siri. Oraz nowe sposoby korzystania z biblioteki zdjęć, robienia bezpiecznych zakupów w sieci i swobodnego przenoszenia pracy między urządzeniami.

Procesor
Typ Intel Core i5 (quad core)
Pamięć
RAM 8 GB
Typ DDR4
Wyświetlacz
Przekątna 21,5"
Retina Tak
Rozdzielczość 4096 x 2304 (4K)
Grafika
Model Radeon Pro 555
Złącza
Slot kart SDXC x 1
USB 3 x 4
Thunderbolt 3 x 2
Port słuchawkowy x 1
Gigabit Ethernet x 1
Dysk twardy
Pojemność 1 TB
Komunikacja bezprzewodowa
Karta sieciowa AirPort Extreme (802.11ac)
Bluetooth 4.0
Ogólne
Producent Apple
Typ All in one
Rodzina Inspiron
Gwarancja
Czas 12 miesięcy
Multimedia
Liczba głośników x 2
Wbudowana kamera Tak

*Podane ceny są cenami netto.