Apple iMac Retina 5K 27'' 3.7GHz/8GB/2TB Fusion Drive/Radeon Pro 580X 8GB na raty

8 GB
27"
2 TB
All in one
MRR12ZE/A
www.cortland.pl
9 349,00 zł
zł/mc
Od pierwszego modelu iMac miał być zawsze najbardziej wyrafinowanym komputerem stacjonarnym. Z niemożliwie smukłą, bezszczelinową obudową, najlepszym wyświetlaczem, hiperwydajnymi procesorami, grafiką i pamięcią masową. Rewolucyjny 27-calowy model iMac Retina 5K, jakością wyświetlanego obrazu gasi wszystko wokół. Dostarcza takich wrażeń, że kompletnie pochłania odbiorcę. I tym sposobem robi kolejny, spektakularny krok naprzód.

imac finansowanie

Z wizją. Dokładnie. Jasno. Wyraźnie. Jak by nie patrzyć i jak by nie mierzyć, wyświetlacz Retina wyznacza standardy innym. Piksele upakowane są tak gęsto, że podczas pracy na iMacu żadnego z nich nie zobaczysz pojedynczo. Tekst jest tak wyraźny, że mejle i dokumenty wyglądają jak wydrukowane. A z nową, szerszą przestrzenią barw wyświetlacz Retina jest w stanie pokazać aż o 25 procent więcej różnych kolorów. Dlatego każda fotografia i film, które wyświetla są jeszcze bliższe rzeczywistości.

imac leasing

Po brzegi nowatorskich rozwiązań. Żeby zastosować technologię wyświetlacza Retina w komputerach z rodziny iMac, nasi inżynierowie musieli się naprawdę natrudzić. Stworzyli rzecz, która na krawędziach ma tylko 5 mm grubości, a wyglądem i wyświetlanym obrazem przyćmiewa wszystko dookoła. Smukłość i wizualna lekkość obudowy sprawiają, że jesteś właściwie tylko Ty i to, co na ekranie. Piękny, opływowy iMac z wyświetlaczem Retina zmieni twoje miejsce pracy. Szczyty technologii dodadzą powagi, a wyżyny dizajnu - lekkości.

imac na raty

iMac zaskakuje smukłością. Tym bardziej, że pomieścił tak wiele zaawansowanych rozwiązań technicznych. Wszystkie wersje iMaca mają standardowo po dwa porty Thunderbolt 2, które zapewniają piorunująco szybki transfer danych między komputerem a zewnętrznymi dyskami lub kamerami. Cztery porty USB 3 dają mnóstwo swobody przy podłączaniu urządzeń peryferyjnych, w tym drukarek, urządzeń wideo i innych akcesoriów. A dostęp do wszystkich ważnych i ulubionych treści zapewnia superszybki trzystrumieniowy interfejs Wi‑Fi oraz obsługa technologii Bluetooth 4.0


To dlatego Mac jest nieporównywalny z niczym. MacOS to system operacyjny, który steruje wszystkim na Twoim Macu. Dzięki niemu masz tu teraz Siri. Oraz nowe sposoby korzystania z biblioteki zdjęć, robienia bezpiecznych zakupów w sieci i swobodnego przenoszenia pracy między urządzeniami.

Procesor
Typ Intel Core i5 (6 core)
Taktowanie 3,70 GHz
Pamięć
RAM 8 GB
Typ DDR4
Wyświetlacz
Przekątna 27"
Retina Tak
Rozdzielczość 5120 x 2880 (5K)
Grafika
Model Radeon Pro 580
Złącza
Slot kart SDXC x 1
USB 3 x 4
Thunderbolt 3 x 2
Port słuchawkowy x 1
Gigabit Ethernet x 1
Dysk twardy
Pojemność 2 TB
Komunikacja bezprzewodowa
Karta sieciowa AirPort Extreme (802.11ac)
Bluetooth 4.0
Dane fizyczne
Kolor Srebrny
Ogólne
Producent Apple
Typ All in one
Rodzina iMac Retina
Gwarancja
Czas 12 miesięcy
Multimedia
Liczba głośników x 2
Wbudowana kamera Tak

*Podane ceny są cenami netto.