Apple iPhone 11 256GB (biały) na raty

6,1"
256 GB
MWM82PM/A
www.cortland.pl
3 048,00 zł
zł/mc

Najnowsza premiera od Apple

iPhone 11_portrait_leasing.jpg
iPhone 11 to premiera 2019 roku, najnowsze technologie zamknięte w jednym urządzeniu.
iPhone 11 256 GB dostępny jest w wielu wersjach kolorystycznych: biały, czarny, fioletowy, (PRODUCT)RED, zielony i żółty.
iPhone 11_colors_leasing.jpg

Innowacyjny aparat

Aparat w iPhone 11 to tak naprawdę... aż dwa aparaty! Teraz możesz robić zdjęcia za pomocą szerokokątnego obiektywu (12MP) oraz ultraszerokokątnego obiektywu (12 MP). Co to oznacza? Na Twoich zdjęciach widać będzie to, co wcześniej znajdowało się poza kadrem, możesz uwiecznić więcej niż było to możliwe kiedykolwiek wcześniej. Dwa aparaty współpracują ze sobą, co widoczne jest w trybie portretowym - aż trudno uwierzyć, że takie zdjęcia mogą powstać za pomocą jednego kliknięcia.
iPhone 11_white_finansowanie.jpg
Teraz dostępny jest także udoskonalony tryb nocny, który umożliwia robienie genialnych zdjęć - nawet po zmroku. Narzędzia do edycji zdjęć i filmów także zostały ulepszone. A skoro mowa o filmach - iPhone 11 to nowa klasa jeśli chodzi o nagrywanie filmów smartfonem - obraz 4K z szybkością aż 60 klatek/sekundę.
iPhone 11_waterproof_leasing.jpg

Face ID

iPhone 11 został wyposażony w dobrze już znaną i doskonale sprawdzoną technologię Face ID. Czy może być bezpieczniejsze zabezpieczenie do Twoich danych niż Twoja twarz? :)

Czip A13 Bionic

Nowa premiera od Apple oznacza nowy procesor - czip A13 Bionic, który jest bardzo energooszczędny i wydajny. Oznacza to, że nie oszczędzając na mocy i szybkości działania będzie jednocześnie zużywać mniej baterii niż wcześniej. Gdy jednak przyjdzie moment, gdy ikona baterii podświetli się na czerwono - możesz swój telefon bezprzewodowo naładować kładąc go na dowolnej podkładce z certyfikatem Qi.
iphone 11_white_leasing.jpg
Najnowszy iPhone jest także wodoodporny, więc szalone wakacyjne przygody mu nie straszne. Wytrzymuje zanurzenie do 2 metrów przez aż 30 minut (zdecydowanie przebijając tym wynikiem iPhone XR).
iPhone 11_night_leasing.jpg


Wyświetlacz
Przekątna 6,1"
Retina Tak
Dysk twardy
Pojemność 256 GB
Dane fizyczne
Kolor White
Ogólne
Producent Apple
Multimedia
Wbudowana kamera Tak

*Podane ceny są cenami netto.