Apple iPhone 11 Pro 512 GB (nocna zieleń) na raty

5,8"
512 GB
MWCG2PM/A
www.cortland.pl
4 877,00 zł
zł/mc

Najnowsza premiera od Apple

iphone11pro_portrait.jpg
iPhone 11Pro to premiera 2019 roku, najnowsze technologie zamknięte w jednym urządzeniu.
iPhone 11Pro 512 GB dostępny jest w wielu wersjach kolorystycznych: gwiezdna szarość, nocna zieleń, srebrny i złoty.
iphone11pro_leasing.jpg

Innowacyjny aparat

Aparat w iPhone 11 Pro to jeszcze większa rewolucja niż iPhone 11. To już nawet nie dwa aparaty, a aż trzy! Nowy obiektyw ultraszerokokątny umożliwia uchwycenie tego, co wcześniej było niewidoczne. Od teraz na Twoich zdjęciach widać będzie to, co wcześniej znajdowało się poza kadrem. Wszystkie aparaty współpracują ze sobą, co widoczne jest w trybie portretowym - aż trudno uwierzyć, że takie zdjęcia mogą powstać za pomocą jednego kliknięcia.
iphone11pro_leasinglaptopa.jpg
Teraz dostępny jest także udoskonalony tryb nocny, który umożliwia robienie genialnych zdjęć - nawet po zmroku. Narzędzia do edycji zdjęć i filmów także zostały ulepszone. A skoro mowa o filmach - iPhone 11 Pro to nowa klasa jeśli chodzi o nagrywanie filmów smartfonem - obraz 4K z szybkością aż 60 klatek/sekundę.
iPhone11Pro_nightmode.jpg

Face ID

iPhone 11 Pro został wyposażony w dobrze już znaną i doskonale sprawdzoną technologię Face ID. Czy może być bezpieczniejsze zabezpieczenie do Twoich danych niż Twoja twarz? :)

Czip A13 Bionic

Nowa premiera od Apple oznacza nowy procesor - czip A13 Bionic, który jest bardzo energooszczędny i wydajny. Oznacza to, że nie oszczędzając na mocy i szybkości działania będzie jednocześnie zużywać mniej baterii niż wcześniej. Gdy jednak przyjdzie moment, gdy ikona baterii podświetli się na czerwono - możesz swój telefon bezprzewodowo naładować kładąc go na dowolnej podkładce z certyfikatem Qi.
iphone11pro_zielen_inansowanie.jpg
Najnowszy iPhone jest także wodoodporny, więc szalone wakacyjne przygody mu nie straszne. Wytrzymuje zanurzenie do 4 metrów przez aż 30 minut (to aż dwa metry więcej niż iPhone 11).
iphone11pro_zielen_leasing.jpg

Wyświetlacz
Przekątna 5,8"
Retina Tak
Dysk twardy
Pojemność 512 GB
Ogólne
Producent Apple
Multimedia
Wbudowana kamera Tak

*Podane ceny są cenami netto.