Apple iPhone SE 128GB (srebrny) MP872LP/A na raty

128 GB
MP872LP/A
www.cortland.pl
1 381,00 zł
zł/mc

Najpotężniejszy w swojej klasie

Kompaktowy iPhone SE 32GB  kryje w sobie dużą moc. Nieprzypadkowo zyskał miano najpotężniejszego 4-calowego smartfona. Jego sercem jest ogromnie wydajny procesor, znany z  modelu 6s. Otrzymał też  ekran Retina, na który ułatwia oglądanie  filmów oraz zdjęcia, czy tez korzystanie z gier i aplikacje. Wszystko działa bardzo płynnie i bez opóźnień. Zobaczysz, jak piękne mogą być zdjęcia, gdy wykonujesz je aparatem 12 Mpix z funkcją Live Photos, która ożywia wspomnienia. 

iPhone SE leasing

Elegancja i prostota

Zmodernizowana obudowa zaskakuje detalami. iPhone SE  otrzymał aksamitnie gładkie powierzchnie z piaskowanego aluminium oraz ścięte krawędzie. Perfekcję wykonania znakomicie podkreśla srebrny kolor. Dzięki temu całość prezentuje się bardzo gustownie

iPhone SE na raty

Zaskakująca wydajność

iPhone SE 32GB jest tak samo wydajny, jak iPhone 6s. Moc obliczeniową dostarcza 64-bitowy procesor A9, dla którego wielozadaniowa praca nie stanowi wyzwania. Bezbłędnie radzi sobie z wymagającymi aplikacjami, grami 3D oraz filmami w wysokiej rozdzielczości. Co więcej, jego wydajność na polu gier dorównuje konsolom wideo. Mobilny gaming jeszcze nigdy nie był tak wciągający.

iPhone SE w leasingu

iPhone SE raty

Wyświetlacz
Retina Tak
Rozdzielczość 1136 x 640
Dysk twardy
Pojemność 128 GB
Dane fizyczne
Kolor Srebrny
Ogólne
Producent Apple

*Podane ceny są cenami netto.