Apple iPhone X 64 GB / gwiezdna szarość na raty

5,8"
64 GB
Telefon
MQAC2PM/A
leasinglaptopa.pl
2 438,00 zł
zł/mc

Apple iPhone X - sprzęt poleasingowy

iphone x leasing

Stan poleasingowy

Sprzęt jest sprawny. Posiada widoczne na zdjęciach uszkodzenie w postaci zbitej tylnej szyby. 
Aparat jest nienaruszony. 
Istnieje możliwość osobistego obejrzenia sprzętu w siedzibie firmy Leasing Plus sp. z o.o.o. w Poznaniu - w tym celu prosimy o kontakt na adres mailowy bok@leasingplus.pl
iphone x raty

iPhone X,  64 GB

iphone outlet 

A11 Bionic składa się z sześciu rdzeni i 4,3 mld tranzystorów. Cztery rdzenie dbające o energooszczędność pracują z prędkością nawet o 70 procent większą niż w procesorze A10 Fusion, a dwa rdzenie zapewniające wydajność – z prędkością większą o nawet 25 procent. A kiedy potrzebujesz megaprzyspieszenia, procesor CPU może korzystać jednocześnie z wszystkich sześciu rdzeni. Nowy, opracowany przez Apple procesor GPU to trójrdzeniowy układ GPU jest nawet o 30 procent szybszy niż A10 Fusion. Dzięki potężnej wydajności, procesor A11 Bionic bez problemu poradzi sobie z grami i aplikacjami do rozszerzonej rzeczywistości.
iphone finansowanie

Od teraz, odblokowanie iPhone'a stało się jeszcze prostsze. To wszystko dzięki nowej technologii, w którą wyposażony został iPhone X - Face ID. Jest to prosta w konfiguracji funkcja, której postawą działania jest nowy aparat True Depth. Od teraz, hasłem dostępu do telefonu stała się twarz.
apple leasing

Wyświetlacz
Przekątna 5,8"
Retina Tak
Rozdzielczość 2436 x 1125
Dysk twardy
Pojemność 64 GB
Dane fizyczne
Kolor Gwiezdna szarość
Ogólne
Producent Apple
Typ Telefon
Multimedia
Wbudowana kamera Tak

*Podane ceny są cenami netto.