Apple iPhone X 256GB (srebrny) MQAG2PM/A na raty

5,8"
256 GB
Telefon
MQAG2PM/A
www.cortland.pl
3 820,00 zł
zł/mc

Procesor A11 Bionic

A11 bionic składa się z sześciu rdzeni i 4,3 mld tranzystorów. Cztery rdzenie dbające o energooszczędność pracują z prędkością nawet o 70 procent większą niż w procesorze A10 Fusion, a dwa rdzenie zapewniające wydajność - z prędkością większą o nawet 25 procent. A kiedy potrzebujesz mega przyspieszenia, procesor CPU może korzystać jednocześnie z wszystkich sześciu rdzeni. Nowy, opracowany przez Apple procesor GPU to trójrdzeniowy układ, nawet o 30 procent szybszy niż A10 Fusion. Dzięki potężnej wydajności, procesor A11 Bionic bez problemu poradzi sobie z grami i aplikacjami do rozszerzonej rzeczywistości.
Apple iPhone X leasing
Apple iPhone x na raty

Face ID

Od teraz, odblokowanie iPhone'a stało się jeszcze prostsze. To wszystko dzięki nowej technologii, w którą wyposażony został iPhone X - Face ID. Jest to prosta w konfiguracji funkcja, której podstawą działania jest nowy aparat True Depth. Od teraz, hasłem dostępu do telefonu stała się twarz.
iphone leasing

Ładowanie bezprzewodowe

System ładowania bezprzewodowego zastosowany w iPhone X współpracuje z ładowarkami Qi*. Standard Qi jest powszechnie stosowany w hotelach, kawiarniach, na lotniskach i w samochodach.
*Podkładka do ładowania bezprzewodowego jest sprzedawana oddzielnie.
iphone raty
Wyświetlacz
Przekątna 5,8"
Retina Tak
Rozdzielczość 2436 x 1125
Dysk twardy
Pojemność 256 GB
Dane fizyczne
Kolor Srebrny
Ogólne
Producent Apple
Typ Telefon

*Podane ceny są cenami netto.