HP - marka godna wymagań współczesnych konsumentów?

Autor: | 01-01-0001

HP - marka godna wymagań współczesnych konsumentów?


Marka HP jest doskonale znana kupującym różnego typu elektronikę nie tylko w Polsce, ale i w Europie i na całym świecie. Została założona w 1939 roku w Kalifornii, a obecnie stanowi drugie co do wielkości obrotów, przedsiębiorstwo informatyczne na świecie. HP produkuje sprzęt elektroniczny do użytku prywatnego, jak i publicznego (np. sprzęt medyczny). Dużą popularnością cieszą się laptopy marki, które charakteryzują się estetycznym i przemyślanym designem, jak również całkiem dobrymi parametrami technicznymi.


HP - misja marki


Misją marki HP jest polepszanie życia wszystkich ludzi, niezależnie od miejsca ich zamieszkania. Wprowadzanie innowacji do powszechnie używanych sprzętów ma na celu sprawienie, aby życie było jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze. To napędza inżynierów marki do wdrażania nowych projektów i pracy nad kolejnymi pomysłami. HP chce zadziwiać się zmianami i budować go takim, aby sprostał nawet najbardziej wymagającym.


Laptopy HP - czym się wyróżniają?


O tym, że laptopy marki HP zasługują na uwagę konsumentów świadczy choćby corocznie tworzony ranking serwisu Laptop Magazine - Best & Worst Laptop Brands, w którym HP zajmuje zawsze czołowe miejsca. W 2017 roku sprzęt marki zagwarantował sobie 4 pozycję, a w podsumowaniu obecnego roku trafił na drugie miejsce. W rankingu Laptop Magazine brano pod uwagę takie kwestie, jak:

* recenzje użytkowników i fachowców,

* design,

* wsparcie techniczne i gwarancja,

* innowacje,

* wartość i wybór.W roku 2018 HP cieszył się bardzo dobrymi opiniami recenzentów. Zachwycali się designem produktów marki, które bez wątpienia wyróżniają się na tle innych. Bardzo chwalili sobie oni również kwestie wsparcia technicznego i gwarancji. HP dotrzymuje słowa, jeśli chodzi o innowacyjność, która także została zauważona przez użytkowników. Oprócz tych - bez wątpienia imponujących zalet produktów marki - konsumenci mają do wyboru szeroki wybór sprzętu komputerowego, który może być dopasowany do potrzeb każdej osoby.


Najpopularniejsze laptopy


Laptopy z serii HP Pavilion x360 cieszą się niezwykłą popularnością ze względu na konwertowalność urządzenia w tablet. Użytkownicy cenią sobie wysoką mobilność urządzeń, dlatego nie dziwi fakt, że to właśnie produkty z tej serii zdobyły ich szczególne uznanie. Posiadają one dotykowy ekran, są poręczne i mają kompaktowe rozmiary. Co więcej, odznaczają się bardzo dobrymi zespołami, dlatego można ich używać zarówno do pracy, jak i rozrywki.


Laptopy HP ProBook 650 to propozycja dla klientów z większymi wymaganiami, co do sprzętu, jakiego używają. Urządzenia klasy biznes charakteryzują się wysoką jakością wykonania, mają świetne podzespoły, dużą ilość portów i eleganckie wykończenie. Słowem - są idealne na biznesową podróż, jak i do codziennej pracy w firmie.


HP Spectre x360 to laptop, który został stworzony, aby pod każdym względem prześcignąć konkurencję. Najlepszej klasy podzespoły, wyróżniający się z tłumu design i konwertowalność - to najważniejsze cechy nowego produktu HP.