HP Envy i7-8550U/8GB/512PCIe/Win10 FHD na raty

8 GB
13,3"
512 GB
13-ad103na (3QP61EA)
www.x-kom.pl
3 576,00 zł
zł/mc

 Mobilna elegancja HP ENVY

Elegancki design i mobilność nie muszą mieć ograniczeń. HP ENVY 13 dzięki nowoczesnym podzespołom łączy w sobie dużą wydajność, szybkość i wygodę pracy z nieprzeciętnym designem. Wykorzystanie mniejszej ramki, powiększa ekran przez co użytkowanie sprawia przyjemność a sam laptop zyskuje dużo smukłości.

Hp_Envy.png

Procesor Intel Core i5 siódmej generacji

Moc i dynamika w połączeniu z funkcjami zabezpieczeń gwarantuje płynność pracy, zabawy i tworzenia. Dodatkowo, dzięki obsłudze najwyższych rozdzielczości obrazu, procesory siódmej generacji zapewniają rozrywkę jak nigdy dotąd w domu czy w podróży. Procesory Intel® Core™ i5 siódmej generacji charakteryzują krótkie czasy rozruchu, niesamowita rozrywkę i dynamikę przy jednoczesnej bezproblemowej obsłudze i gwarancji dużych szybkości.

Hp_Envy.png

Obudź zmysły

Doskonały układ graficzny Intel UHD Graphics 620 zapewnia wysoką jakość obrazu. Niezależnie czy grasz w nową grę, zamieniasz laptopa w kino domowe czy też przeglądasz strony internetowe możesz być pewny jakości oferowanej przez HP Envy. Cztery głośniki HP z imponującym basem dostarczą Twoim zmysłom kolejne niezapomniane przeżycie podczas użytkowania laptopa.

HP_leasing.png

Windows 10 Home

Połączenie prostoty z dużą liczbą funkcji – znany i ceniony przez wszystkich system Windows 10. Uwielbiany przez profesjonalistów za dużą liczbę funkcji oraz możliwość wykonywania wielu rzeczy na raz i szybkość.

Hp na raty.png

 

 

 

 


Procesor
Typ Intel Core i7 (dual core)
Taktowanie 2,70 GHz
Model 8550U
Pamięć
Typ DDR4
RAM 8 GB
Wyświetlacz
Przekątna 13,3"
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FullHD)
Grafika
Model Intel UHD Graphics 620
Druga karta graficzna Intel HD Graphics 620
Dysk twardy
Pojemność 512 GB
Typ SSD
Ogólne
Producent HP
Rodzina Envy
Gwarancja
Czas 24 miesiące

*Podane ceny są cenami netto.