Lenovo ThinkPad E480 i5-8250U/8GB/500/Win10P FHD na raty

16 GB
14"
500 GB
20KN0036PB
www.x-kom.pl
2 438,00 zł
zł/mc

Biznesowa seria od Lenovo

ThinkPad serii E to linia laptopów o zastosowaniu biznesowym. Stworzone zostały dla osób ceniących prostotę obsługi, to w połączeniu z ciekawszą stylizacją niż proponuje Lenovo w innych seriach ThinkPada, przysporzyła linii E sporą rzeszę fanów. 

lenovo_laptop_thinkpad_e480_leasing.jpg

Wytrzymała obudowa

Całą obudowę wykonano z wysokiej jakości tworzywa, zapewniającego dużą odporność na zabrudzenia i zarysowania. Na szczególną uwagę zasługuje klawiatura, łącząca w sobie typową dla ThinkPadów najwyższą kulturę pracy z układem wyspowym o odseparowanych klawiszach. Obecne są też dwa urządzenia wskazujące: charakterystyczny czerwony trackpoint z fizycznymi przyciskami oraz ulepszony touchpad.

Lenovo_thinkpad_leasing.jpg

Procesor Intel Core i5 ósmej generacji

Moc i dynamika w połączeniu z funkcjami zabezpieczeń gwarantuje płynność pracy, zabawy i tworzenia. Dodatkowo, dzięki obsłudze najwyższych rozdzielczości obrazu, procesory siódmej generacji zapewniają rozrywkę jak nigdy dotąd w domu czy w podróży. Procesory Intel® Core™ i5 ósmej generacji charakteryzują krótkie czasy rozruchu, niesamowita rozrywkę i dynamikę przy jednoczesnej bezproblemowej obsłudze i gwarancji dużych szybkości.

lenovo_laptop_thinkpad_e480_na_raty.jpg

Komfort użytkowania dzięki matowej matrycy

Irytuje Cię fakt, że na ekranie monitora lepiej widzisz swoją twarz niż swój ulubiony film? Wystarczy prosta zmiana na notebooka z matową matrycą która zapewni doskonałe warunki pracy – nawet w nasłonecznionych miejscach. Jeśli pracujesz wiele godzin przed ekranem komputera z pewnością odczujesz różnicę.

lenovo_laptop_thinkpad_e480.jpg
Procesor
Typ Intel Core i5 (dual core)
Model 8250U
Taktowanie 1,60 GHz
Pamięć
RAM 16 GB
Typ DDR4
Wyświetlacz
Przekątna 14"
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FullHD)
Grafika
Model Intel UHD Graphics 620
Złącza
HDMI x 1
USB 3.1 x 2
Dysk twardy
Pojemność 500 GB
Komunikacja bezprzewodowa
Karta sieciowa Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Ogólne
Producent Lenovo
Gwarancja
Czas 24 miesiące

*Podane ceny są cenami netto.