MSI GT75 i7-8750H/32GB/1TB+256/Win10 GTX1070 IPS na raty

32 GB
17,3"
256 GB
Dla graczy
Laptop
GT75 8RF-036PL
www.x-kom.pl
7 316,00 zł
zł/mc

Idealny wybór dla gracza

Komputer MSI Titan GT75 8RF dzięki procesorowi Intel Core i7 ósmej generacji pozwala na najwyższy komfort grania oraz zapewnia płynną pracę. Specjalna technologia Boost 2.0 intuicyjnie przyspiesza taktowanie zegarów, uwalniając największy możliwy potencjał każdego rdzenia CPU.

Dodatkowo, karta graficzna GeForce GTX 1070 stanowi przełom w dziedzinie wydajności i energooszczędności. Zapewnia ona o 47% wyższą wydajność w porównaniu do innych układów graficznych.
leasing laptopa

Gamingowa klawiatura

Seria GT75 8RF wyposażona jest w nową klawiaturę, która dzięki 3-milimetrowemu skokowi klawiszy i 1,5-milimetrowemu dystansowi do mechanicznej aktywacji klawisza pozwala na wielkie osiągnięcia.
Aplikacja SteelSeries Engine 3 umożliwia każdemu dostosowanie każdego klawisza do własnych potrzeb.
leasing laptopa

Unikatowy system chłodzenia

System chłodzenia Cooler Boost Titan składa się z aż dwóch wentylatorów Whirlwind Blade, z których każdy ma 29 łopatek. Umożliwia to na przepływ tłoczonego powietrza o 30%. Umożliwia to na sprawne odprowadzanie ciepła ze wszystkich układów, co umożliwia pracę z pełną wydajnością nawet w najbardziej wymagających chwilach.

Virtual Reality

Technologia NVIDIA VRWorks™ pozwala użytkownikom na korzystanie z najnowszej technologii gogli VR. Za pomocą dźwięku VR, implementacji fizyki i symulacji dotyku w środowisku VR, każdy gracz może w wyjątkowy sposób odkrywać wirtualne światy.
leasing plus laptop

Wyjątkowa matryca

Matowa matryca zapewnia idealne warunki, niezależnie od pory dnia i natężenia światła, ale także powoduje, że wzrok mniej się męczy, co jest niebywałym atutem.
Technologia MSI True Color umożliwia wierność odwzorowania barw, każdy pojawiający się kolor wyświetlany jest z najwyższą precyzją.

Technologia MSI Matrix Display

Nowoczesna technologia MSI Matrix Display umożliwia jednoczesną obsługę 3 zewnętrznych wyświetlaczy i jednego wbudowanego. Możliwe jest także podłączenie laptopa do telewizora HDTV za pomocą wyjścia 4K.
MSI Titan leasing.png


Procesor
Typ Intel Core i7 (quad core)
Model 8750H
Taktowanie 2,20 GHz
Pamięć
RAM 32 GB
Typ DDR4
Wyświetlacz
Przekątna 17,3"
Rozdzielczość 3840 x 2160
Grafika
Model NVIDIA GeForce GTX 1070
Złącza
USB-C x 1
Mini Display Port x 1
HDMI x 1
Port słuchawkowy x 1
Dysk twardy
Pojemność 256 GB
Ogólne
Producent MSI
Typ Laptop
Przeznaczenie Dla graczy
Dodatkowe
Klawiatura podświetlana Tak
System operacyjny Windows 10 Home PL (64-bit)
Gwarancja
Czas 24 miesiące
Multimedia
Typ wbudowanej kamery 1.0 MPix
Wbudowana kamera Tak
Subwoofer Tak
Drugi dysk twardy
Typ Serial ATA 7200 obr.
Pojemność 1 TB

*Podane ceny są cenami netto.