HP All-in-One 27 - Ultra 7 155U
HP All-in-One 27 z procesorem Intel Core 7, grafiką Intel Iris Xᵉ, 16GB RAM, 512GB SSD, ekranem dotykowym FHD o przekątnej 27″. Wyposażony w Wi-Fi 6, obrotową kamerę FHD i zestaw klawiatury z myszą.
Dane techniczne
Wyjątkowa Wydajność
HP All-in-One 27 Ultra 7 155U z procesorem Intel® Core™ Ultra 7 oferuje wyjątkową moc obliczeniową z maksymalnym taktowaniem do 4,8 GHz. Dzięki 12 rdzeniom i 14 wątkom, oraz zaawansowanemu wsparciu NPU dającemu 11 TOPS, dokonujesz zadań szybciej i efektywniej. Kombinacja pamięci RAM 16 GB DDR5-5600 i 512 GB SSD zapewnia błyskawiczne działanie i duże możliwości przechowywania danych.
Wyjątkowa Jakość Obrazu
Pracuj i baw się w oszałamiającej jakości dzięki 27-calowemu ekranowi dotykowemu o rozdzielczości FHD z panelem IPS. Przy jasności 300 nitów i 99% pokrycia gamy sRGB wszystko, co widzisz, jest wyraźne i pełne koloru. Antyrefleksyjna powłoka i mikrokrawędzie z trzech stron tworzą wyjątkowe wrażenia wizualne.
Elegancka i Funkcjonalna Konstrukcja
Elegancka obudowa w białej kolorystyce i wysoki stosunek ekranu do obudowy wynoszący 98.16% sprawiają, że HP All-in-One jest nie tylko potężny, ale także estetyczny. Dzięki dołączonej bezprzewodowej klawiaturze i myszy, urządzenie to stanowi kompletne rozwiązanie do pracy i rozrywki w jednym.
Wszechstronne Połączenia i Zrównoważony Design
Wyposażony w różnorodne porty, w tym USB-A, USB-C oraz HDMI, HP All-in-One zapewnia nieograniczone możliwości podłączenia dodatkowych urządzeń. Dodatkowo, urządzenie wykorzystuje ekologiczne materiały, zawierające tworzywa sztuczne z recyklingu oraz metale pochodzące z odzysku, co czyni je dobrym wyborem dla środowiska.
