Apple MacBook Air M1 8GB/512GB SSD/GPU M1(złoty) na raty

8 GB
13,3"
512 GB
Do codziennego użytku
MGNE3ZE/A
www.cortland.pl
4 877,00 zł
zł/mc

Rewolucyjny czip

Po wieloletniej współpracy z firmą Intel, Apple zdecydowało się zaprezentować światu własny czip. To dedykowane i unikalne rozwiązanie, tworzone z myślą o jak najlepszej integracji z MacBookiem. Czip M1 zbudowany został w oparciu o system Neural Engine i zawiera 8-rdzeniowy procesor CPU. To najszybszy procesor jaki kiedykolwiek pojawił się w Macu. Dzięki temu, najnowszy MacBook Air jest nawet 3,5 razy szybszy od swojego poprzednika.

macbookair_leasing_new.jpg

Jeszcze lepsza grafika

Nowy czip M1 to nie tylko większa dynamika działania MacBooka, ale także lepsza i szybsza grafika. Aż 8-rdzeniowy GPU pozwala cieszyć się świetną jakością obrazu w czasie nawet 5 razy krótszym. Po raz pierwszy w historii MacBook Air może być wydajnym narzędziem do obróbki zdjęć i filmów w 4K.

macbookair_finansowanie_new.jpg

Znana i lubiana - Retina Display

Wyświetlacz Retina Display to rozwiązanie, które użytkownicy Apple już doskonale znają i doceniają. Nowy MacBook Air wyposażony jest w wyświetlacz o przekątnej 13,3" oraz rozdzielczości 2560x1600. Dodatkowo, nowy Mac obsługuje paletę kolorów większą o aż 25% w porównaniu do gamy sRGB. Detal i ostrość obrazu budzą zachwyt - sprawdź sam.

macbookair_apple_leasing.jpg

Rozwiązanie na miarę czasów

Z premierowym MacBookiem home office nie musi być straszny. Udoskonalona kamera FaceTime HD zapewnia ostrość obrazu, nawet przy gorszym oświetleniu. Nowy MacBook wyposażony jest w aż 3 mikrofony, aby każdy mógł słyszeć Cię głośno i wyraźnie. Spotkania z rodziną przez FaceTime, konferencje, zajęcia online czy spotkania biznesowe - z najnowszym MacBookiem nie musisz się niczego obawiać.

macbookair_leasing.jpg

Bezpieczeństwo to podstawa

Czip M1 zawiera dedykowany silnik szyfrowania AES oraz koprocesor Secure Enclave - w trosce o bezpieczeństwo Twoich danych. Wbudowany czytnik Touch ID to kolejna gwarancja bezpieczeństwa Twoich danych. Touch ID to także ułatwienie - za pomocą palca możesz odblokować Maca, otworzyć zaszyfrowany plik czy zapłacić z użyciem Apple Pay.

macbook_air_leasing.jpg
Procesor
Typ Apple M1
Pamięć
RAM 8 GB
Wyświetlacz
Przekątna 13,3"
Retina Tak
Rozdzielczość 2560 x 1600
Złącza
Thunderbolt x 2
Port słuchawkowy x 1
Dysk twardy
Typ SSD
Pojemność 512 GB
Dane fizyczne
Kolor Złoty
Ogólne
Producent Apple
Przeznaczenie Do codziennego użytku
Rodzina MacBook Air
Dodatkowe
Klawiatura podświetlana Tak
Czytnik linii papilarnych Tak
Gwarancja
Czas 12 miesięcy
Multimedia
Wbudowana kamera Tak

*Podane ceny są cenami netto.