Czy trzeba mieć firmę, aby skorzystać z leasingu ?

Nie jest konieczne posiadanie firmy. Oferujemy również umowy leasingu konsumenckiego. Zatem, naszym klientem może zostać każdy konsument, który otrzyma pozytywną decyzję o zawarciu umowy leasingu.

Na czym polega leasing ?

Z punktu widzenia konsumenta sytuacja jest podobna do sprzedaży na raty. Konsument opłaca określoną w umowie liczbę rat i następnie kupuje laptopa za niską kwotę określoną w umowie. W przypadku podmiotu gospodarczego sytuacja jest analogiczna, z tym, że raty leasingowe są kosztem uzyskania przychodu i VAT naliczony w ratach podlega odliczeniu.

Na jakich warunkach mogę zawrzeć umowę leasingu ?

Warunki leasingu określa klient samodzielnie za pomocą znajdujących się w górnej części ekranu suwaków (ekran komputera) lub rozwijanego menu (ekran telefonu). Można ustalić wysokość wpłaty początkowej w zakresie od 0 do 35 procent wartości przedmiotu leasingu oraz długość umowy w zakresie od 16 do 36 miesięcy. Inteligentny algorytm automatycznie wylicza raty leasingowe dla każdego dostępnego na naszej stronie laptopa. Można dzięki temu bardzo łatwo porównać koszt miesięczny dla różnych laptopów.

Jak długo będę czekać na laptopa ?

Dostawa jest równie szybka jak przy zakupie w sklepie internetowym.

W przypadku podmiotów gospodarczych po wydaniu pozytywnej decyzji laptop, gdy tylko jest dostępny u dostawcy, wraz z umową wysyłany jest natychmiast do klienta. Zwykle klient otrzymuje laptopa w ciągu 24 do 48 godzin od momentu złożenia wniosku.

W przypadku konsumenta procedura jest o 1 dzień dłuższa.

Oczywiście, terminy te nie dotyczą dni wolnych od pracy, gdy nie działają firmy kurierskie.

Czy są jeszcze jakieś inne koszty niż wymienione w umowie leasingu ?

W przypadku konsumenta nie ma żadnych dodatkowych opłat.

W przypadku podmiotów gospodarczych wymagane jest dodatkowo ubezpieczenie przedmiotu leasingu. W tym zakresie klient może skorzystać z dowolnego dostępnego na rynku ubezpieczenia lub skorzystać z oferty współpracującej z nami firmy ubezpieczeniowej.

Jakie dokumenty są potrzebne do zawarcia umowy leasingu ?

Zwykle, do podjęcia decyzji o przyznaniu leasingu wystarczają dane podane na naszej stronie przy składaniu wniosku. 

Czasem, w celu doprecyzowania szczegółów, w tym miejsca dostawy laptopa, może się z Państwem skontaktować telefonicznie lub emailowo nasz pracownik.

Nie znalazłem na stronie interesującego mnie laptopa ?

Oczywiście zawieramy umowy leasingu również na laptopy, których nie ma u nas na stronie.

Jeśli, macie Państwo sklep internetowy z którego mielibyśmy nabyć dla Was laptopa to możecie u dołu strony głównej wkleić link do strony z wymarzonym laptopem. Strona nasza powinna pobrać automatycznie cenę tego laptopa, wykonać kalkulację rat i umożliwić Państwu złożenie wniosku.

Jeśli powyższa procedura nie zadziała prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie firmowej.  Nasi pracownicy przeprowadzą wtedy całą procedurę zgodnie z Państwa życzeniem. Proszę kliknąć następujący link: https://leasingplus.pl/#kontakt