Apple Watch Series 6 40mm GPS / aluminium / niebieski na raty

Do codziennego użytku
MG143WB/A
www.cortland.pl
1 300,00 zł
zł/mc

Apple Watch Series 6

Najnowszy smartwatch od Apple to moc nowych wrażeń i funkcji. Oprócz funkcji znanych z poprzednich modeli - takich jak wbudowany Apple Pay czy standardowe funkcje sportowe, najnowszy zegarek mierzy natlenienie krwi oraz umożliwia wykonanie EKG. 

apple watch 6 na raty.jpg

Nowy wyświetlacz

Apple Watch 6 został wyposażony w nowy wyświetlacz Retina. Dane dostępne na zegarku są zawsze on display, nie ma potrzeby budzenia zegarka tak jak ma to miejsce w przypadku Apple Watch SE. Bezpośrednio z Apple Watch możesz odpowiadać na wiadomości, sprawdzać powiadomienia czy pogodę.

apple watch finansowanie.jpg

Funkcje sportowe

Apple Watch umożliwia rejestrowanie i analizowanie Twoich licznych wyczynów sportowych. Zegarek mierzy kroki, kilometry, spalone kalorie. Jest także wodoodporny, dzięki czemu pozwala na rejestrowanie wyczynów pływackich. Świetnie sprawdzi się przy treningach siłowych, biegowych czy rowerowych. 

Nowe rozmiary i kolory

Nowy Apple Watch dostępny jest w dwóch rozmiarach - 40 mm oraz 44 mm. Wprowadzone zostały także nowe kolory kopert - do znanej gamy gwiezdnej szarości, srebra i złota dołączył niebieski, grafitowy i (PRODUCT)RED.

apple watch 6.jpg
Wyświetlacz
Retina Tak
Dane fizyczne
Kolor Niebieski
Ogólne
Producent Apple
Przeznaczenie Do codziennego użytku
Gwarancja
Czas 12 miesięcy

*Podane ceny są cenami netto.