Apple iMac Retina 4,5K 24’’ M1/8GB/256GB SSD/GPU M1 (7 rdzeni) (różowy) na raty

8 GB
24"
256 GB
Do codziennego użytku
All in one
MJVA3ZE/A
www.cortland.pl
5 934,00 zł
zł/mc

Rewolucyjny czip

Po wieloletniej współpracy z firmą Intel, Apple zdecydowało się zaprezentować światu własny czip. To dedykowane i unikalne rozwiązanie, tworzone z myślą o jak najlepszej integracji z urządzeniem. Czip M1 zadebiutował w roku 2020 w nowym MacBooku, tym razem Apple przenosi swoje rozwiązanie do iMac.

Czip M1został zbudowany w oparciu o technologię Neural Engine. Czip mieści w sobie 8-rdzeniowy procesor CPU oraz 7-rdzeniowy GPU. Dodatkowo, przez zastosowanie czipa udało się zmniejszyć rozmiary iMaca, przez co jeszcze bardziej od swoich poprzedników zachwyca designem.

apple imac na raty.jpg

Jeszcze lepsza grafika

Nowy czip M1 to nie tylko większa dynamika działania iMaca, ale także lepsza i szybsza grafika. Prawie 24 calowy wyświetlacz Retina w połączeniu z 7 rdzeniowym GPU to naprawdę dobrana para :)

apple imac finansowanie.jpg

Znana i lubiana - Retina Display

Wyświetlacz Retina Display to rozwiązanie, które użytkownicy Apple już doskonale znają i doceniają. W najnowszym iMacu nie brakuje doskonałego wyświetlacza o jakości 4.5K. Technologia True Tone dopasowuje temperaturę barw do otoczenia w taki sposób, że możesz cieszyć się świetną jakością wyświetlanych treści niezależnie od tego, gdzie jesteś. 

apple imac w leasingu.jpg

Rozwiązanie na miarę czasów

iMac staje na wysokości zapewniając komfort podczas home office. Udoskonalona kamera FaceTime HD zapewnia ostrość obrazu, nawet przy gorszym oświetleniu. Komputer wyposażony jest w aż 3 mikrofony o jakości studyjnej, aby każdy mógł słyszeć Cię głośno i wyraźnie. System audiowizualny dopełnia aż 6 głośników, który dba o najwyższą jakość akustyki. Spotkania z rodziną przez FaceTime, konferencje, zajęcia online czy spotkania biznesowe - z najnowszą premierą od Apple nie musisz się niczego obawiać.

imac na raty.jpg

Krok w przyszłość

Nowy iMac świetnie współpracuje z Twoimi pozostałymi urządzeniami Apple. Komfort pracy jest nieoceniony, gdy możesz z łatwością przerzucać treści między iPhonem, iPadem czy Apple Watchem - to prawdziwa rodzina zsynchronizowanych i współdziałających urządzeń.
Apple spogląda ku przyszłości nie tylko w kwestiach technologii, ale także pod względem ekologii. iMac został zaprojektowany z zamysłem jak najmniejszego wpływu na środowisko naturalne, a także z użyciem materiałów z recyklingu.
imac rozowy leasing.jpg
Procesor
Typ Apple M1
Pamięć
RAM 8 GB
Wyświetlacz
Przekątna 24"
Retina Tak
Rozdzielczość 4480 x 2520
Złącza
Thunderbolt x 2
Port słuchawkowy x 1
Dysk twardy
Pojemność 256 GB
Typ SSD
Komunikacja bezprzewodowa
Karta sieciowa Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Bluetooth Tak
Dane fizyczne
Kolor Różowy
Ogólne
Producent Apple
Rodzina iMac
Przeznaczenie Do codziennego użytku
Typ All in one
Dodatkowe
Czytnik linii papilarnych Tak
Napęd optyczny Nie
Multimedia
Wbudowana kamera Tak
Liczba głośników x 6
Typ wbudowanej kamery FaceTime HD 1080p

*Podane ceny są cenami netto.