Apple iMac Retina 4K 21.5'' 3.6GHz/16GB/1TB FusionDrive/Radeon Pro 555X 2GB na raty

16 GB
21,5"
1 TB
Dla biznesu
All in one
Z0VX000FU
www.cortland.pl
6 503,00 zł
zł/mc

Od pierwszego modelu iMac miał być zawsze najbardziej wyrafinowanym komputerem stacjonarnym. Z niemożliwie smukłą, bezszczelinową obudową, najlepszym wyświetlaczem, hiperwydajnymi procesorami, grafiką i pamięcią masową. Rewolucyjny 21-calowy model iMac , jakością wyświetlanego obrazu gasi wszystko wokół. Dostarcza takich wrażeń, że kompletnie pochłania odbiorcę. I tym sposobem robi kolejny, spektakularny krok naprzód.

imac finansowanie

Z wizją. Dokładnie. Jasno. Wyraźnie. Jak by nie patrzyć i jak by nie mierzyć, wyświetlacz Retina wyznacza standardy innym. Piksele upakowane są tak gęsto, że podczas pracy na iMacu żadnego z nich nie zobaczysz pojedynczo. Tekst jest tak wyraźny, że mejle i dokumenty wyglądają jak wydrukowane. A z nową, szerszą przestrzenią barw wyświetlacz Retina jest w stanie pokazać aż o 25 procent więcej różnych kolorów. Dlatego każda fotografia i film, które wyświetla są jeszcze bliższe rzeczywistości.

imac na raty

Po brzegi nowatorskich rozwiązań. Żeby zastosować technologię wyświetlacza Retina w komputerach z rodziny iMac, inżynierowie musieli się naprawdę natrudzić. Stworzyli rzecz, która wyglądem i wyświetlanym obrazem przyćmiewa wszystko dookoła. Smukłość i wizualna lekkość obudowy sprawiają, że jesteś właściwie tylko Ty i to, co na ekranie. Piękny, opływowy iMac z wyświetlaczem Retina zmieni twoje miejsce pracy. Szczyty technologii dodadzą powagi, a wyżyny dizajnu - lekkości.

apple w leasingu

iMac zaskakuje smukłością. Tym bardziej, że pomieścił tak wiele zaawansowanych rozwiązań technicznych. Wszystkie wersje iMaca mają standardowo po dwa porty Thunderbolt 2, które zapewniają piorunująco szybki transfer danych między komputerem a zewnętrznymi dyskami lub kamerami. Cztery porty USB 3 dają mnóstwo swobody przy podłączaniu urządzeń peryferyjnych, w tym drukarek, urządzeń wideo i innych akcesoriów. A dostęp do wszystkich ważnych i ulubionych treści zapewnia superszybki trzystrumieniowy interfejs Wi‑Fi oraz obsługa technologii Bluetooth 4.0

apple na raty

To dlatego Mac jest nieporównywalny z niczym. MacOS to system operacyjny, który steruje wszystkim na Twoim Macu. Dzięki niemu masz tu teraz Siri. Oraz nowe sposoby korzystania z biblioteki zdjęć, robienia bezpiecznych zakupów w sieci i swobodnego przenoszenia pracy między urządzeniami.

Procesor
Typ Intel Core i3 (quad core)
Taktowanie 3,6 GHz
Pamięć
Typ DDR4
RAM 16 GB
Wyświetlacz
Przekątna 21,5"
Retina Tak
Rozdzielczość 4096 x 2304 (4K)
Grafika
Model Radeon Pro 555
Złącza
USB 3 x 4
Port słuchawkowy x 1
Slot kart SDXC x 1
Gigabit Ethernet x 1
Thunderbolt 3 x 2
Dysk twardy
Pojemność 1 TB
Komunikacja bezprzewodowa
Karta sieciowa AirPort Extreme (802.11ac)
Bluetooth 4.0
Dane fizyczne
Kolor Srebrny
Ogólne
Producent Apple
Rodzina iMac
Przeznaczenie Dla biznesu
Typ All in one
Gwarancja
Czas 12 miesięcy
Multimedia
Wbudowana kamera Tak
Liczba głośników x 2

*Podane ceny są cenami netto.