Apple iMac Retina 5K 27'' 3.8GHz/8GB/2TB Fusion Drive/Radeon Pro 580 8GB na raty

Intel Core i5 (quad core)
8 GB
AMD Radeon R9 M395
2 TB
MNED2ZE/A
www.cortland.pl
9 349,00 zł
zł/mc
Od pierwszego modelu iMac miał być zawsze najbardziej wyrafinowanym komputerem stacjonarnym. Z niemożliwie smukłą, bezszczelinową obudową, najlepszym wyświetlaczem, hiperwydajnymi procesorami, grafiką i pamięcią masową. Rewolucyjny 27-calowy model iMac Retina 5K, jakością wyświetlanego obrazu gasi wszystko wokół. Dostarcza takich wrażeń, że kompletnie pochłania odbiorcę. I tym sposobem robi kolejny, spektakularny krok naprzód.

refurb_imac_retina_2014_gallery_AV1.jpg

Z wizją. Dokładnie. Jasno. Wyraźnie. Jak by nie patrzyć i jak by nie mierzyć, wyświetlacz Retina wyznacza standardy innym. Piksele upakowane są tak gęsto, że podczas pracy na iMacu żadnego z nich nie zobaczysz pojedynczo. Tekst jest tak wyraźny, że mejle i dokumenty wyglądają jak wydrukowane. A z nową, szerszą przestrzenią barw wyświetlacz Retina jest w stanie pokazać aż o 25 procent więcej różnych kolorów. Dlatego każda fotografia i film, które wyświetla są jeszcze bliższe rzeczywistości.

refurb_imac_retina_2014_gallery_yosemite_AV3_GEO_US.jpg

Po brzegi nowatorskich rozwiązań. Żeby zastosować technologię wyświetlacza Retina w komputerach z rodziny iMac, nasi inżynierowie musieli się naprawdę natrudzić. Stworzyli rzecz, która na krawędziach ma tylko 5 mm grubości, a wyglądem i wyświetlanym obrazem przyćmiewa wszystko dookoła. Smukłość i wizualna lekkość obudowy sprawiają, że jesteś właściwie tylko Ty i to, co na ekranie. Piękny, opływowy iMac z wyświetlaczem Retina zmieni twoje miejsce pracy. Szczyty technologii dodadzą powagi, a wyżyny dizajnu - lekkości.

imac_5k_config_hero_201505.jpg

iMac zaskakuje smukłością. Tym bardziej, że pomieścił tak wiele zaawansowanych rozwiązań technicznych. Wszystkie wersje iMaca mają standardowo po dwa porty Thunderbolt 2, które zapewniają piorunująco szybki transfer danych między komputerem a zewnętrznymi dyskami lub kamerami. Cztery porty USB 3 dają mnóstwo swobody przy podłączaniu urządzeń peryferyjnych, w tym drukarek, urządzeń wideo i innych akcesoriów. A dostęp do wszystkich ważnych i ulubionych treści zapewnia superszybki trzystrumieniowy interfejs Wi‑Fi oraz obsługa technologii Bluetooth 4.0

imac_gallery4_2015_GEO_PL.jpg

To dlatego Mac jest nieporównywalny z niczym. MacOS to system operacyjny, który steruje wszystkim na Twoim Macu. Dzięki niemu masz tu teraz Siri. Oraz nowe sposoby korzystania z biblioteki zdjęć, robienia bezpiecznych zakupów w sieci i swobodnego przenoszenia pracy między urządzeniami.

Procesor
Typ Intel Core i5 (quad core)
Pamięć
Typ DDR3
RAM 8 GB
Wyświetlacz
Retina Tak
Rozdzielczość 5120 x 2880 (5K)
Grafika
Model AMD Radeon R9 M395
Złącza
USB 3 x 4
Port słuchawkowy x 1
Slot kart SDXC x 1
Gigabit Ethernet x 1
Thunderbolt 2 x 2
Dysk twardy
Pojemność 2 TB
Komunikacja bezprzewodowa
Karta sieciowa AirPort Extreme (802.11ac)
Bluetooth 4.0
Ogólne
Producent Apple
Rodzina iMac Retina
Gwarancja
Czas 12 miesięcy
Multimedia
Liczba głośników x 2

*Podane ceny są cenami netto.