Apple iPhone SE 32GB (gwiezdna szarość) na raty

2 GB
PowerVR GT7600
32 GB
MP822LP/A
www.cortland.pl
1 137,00 zł
zł/mc

Kompaktowy iPhone SE 32GB  kryje w sobie dużą moc. Nieprzypadkowo zyskał miano najpotężniejszego 4-calowego smartfona. Jego sercem jest ogromnie wydajny procesor, znany z  modelu 6s. Otrzymał też  ekran Retina, na który ułatwia oglądanie  filmów oraz zdjęcia, czy tez korzystanie z gier i aplikacje. Wszystko działa bardzo płynnie i bez opóźnień. Zobaczysz, jak piękne mogą być zdjęcia, gdy wykonujesz je aparatem 12 Mpix z funkcją Live Photos, która ożywia wspomnienia. 


Zmodernizowana obudowa zaskakuje detalami. iPhone SE  otrzymał aksamitnie gładkie powierzchnie z piaskowanego aluminium oraz ścięte krawędzie. Perfekcję wykonania znakomicie podkreśla barwa gwiezdnej szarości. Dzięki temu całość prezentuje się bardzo gustownie


iPhone SE 32GB jest tak samo wydajny, jak iPhone 6s. Moc obliczeniową dostarcza 64-bitowy procesor A9, dla którego wielozadaniowa praca nie stanowi wyzwania. Bezbłędnie radzi sobie z wymagającymi aplikacjami, grami 3D oraz filmami w wysokiej rozdzielczości. Co więcej, jego wydajność na polu gier dorównuje konsolom wideo. Mobilny gaming jeszcze nigdy nie był tak wciągający.

Procesor
Taktowanie 1.85 GHz
Pamięć
RAM 2 GB
Wyświetlacz
Retina Tak
Rozdzielczość 1136 x 640
Grafika
Model PowerVR GT7600
Dysk twardy
Pojemność 32 GB
Komunikacja bezprzewodowa
Bluetooth Tak
Dane fizyczne
Kolor Gwiezdna szarość

*Podane ceny są cenami netto.