Apple iPhone X 256GB (gwiezdna szarość) MQAG2PM/A na raty

5,8"
256 GB
Telefon
MQAG2PM/A
www.cortland.pl
3 820,00 zł
zł/mc

Procesor A11 Bionic

A11 Bionic składa się z sześciu rdzeni i 4,3 mld tranzystorów. Cztery rdzenie dbające o energooszczędność pracują z prędkością nawet o 70 procent większą niż w procesorze A10 Fusion, a dwa rdzenie zapewniające wydajność – z prędkością większą o nawet 25 procent. A kiedy potrzebujesz megaprzyspieszenia, procesor CPU może korzystać jednocześnie z wszystkich sześciu rdzeni. Nowy, opracowany przez Apple procesor GPU to trójrdzeniowy układ GPU jest nawet o 30 procent szybszy niż A10 Fusion. Dzięki potężnej wydajności, procesor A11 Bionic bez problemu poradzi sobie z grami i aplikacjami do rozszerzonej rzeczywistości.
Apple iPhone X 256GB (gwiezdna szarość) leasing

Face ID

Od teraz, odblokowanie iPhone'a stało się jeszcze prostsze. To wszystko dzięki nowej technologii, w którą wyposażony został iPhone X - Face ID. Jest to prosta w konfiguracji funkcja, której postawą działania jest nowy aparat True Depth. Od teraz, hasłem dostępu do telefonu stała się twarz.
Apple iPhone X 256GB (gwiezdna szarość) Leasinglaptopa

Ładowanie bezprzewodowe

System ładowania bezprzewodowego zastosowany w iPhone X współpracuje z ładowarkami Qi*. Standard Qi jest powszechnie stosowany w hotelach, kawiarniach, na lotniskach i w samochodach.

*Podkładka do ładowania bezprzewodowego jest sprzedawana oddzielnie.
Apple iPhone X 256GB (gwiezdna szarość) na raty

Wyświetlacz
Przekątna 5,8"
Retina Tak
Rozdzielczość 2436 x 1125
Dysk twardy
Pojemność 256 GB
Dane fizyczne
Kolor Gwiezdna szarość
Ogólne
Producent Apple
Typ Telefon

*Podane ceny są cenami netto.