Dell Alienware

Autor: Jakub Stężycki | 06-05-2017

DELL ALIENWARE

Notebook Dell Alienware to zaprojektowany specjalnie z myślą o graczach, laptop na wysokim poziomie. Zawiera nie tylko nowoczesny design, ale również doskonałe parametry oraz oprogramowanie, które pozwoli na nieprzerwaną radość z rozgrywki!
Ciekawe jest, że został on wykonany z włókna węglowego, które zapewnia niezwykłą wytrzymałość oraz elegancką sztywność.

Dell Alienware posiada ekran o ultra szerokim kącie widzenia. Wyposażony jest również w czyste i najwyższej jakości kolory, które podobnie jak bogaty dźwięk technologi Klipsch i Creative SoundBlaster X-Fi umilą Ci godziny spędzone na cyfrowej rozgrywce. Rewelacyjna kamerka w technologii FULL HD o rozdzielczości 2óch megapikseli pozwoli Ci spojrzeć rywalowi prosto w oczy. Z całą pewnością podkręci to twoje doznania oraz emocje podczas gry.

Notebook zaprojektowany jest pod kątem ekstremalnego działania, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów. Posiada procesor o ogromnej mocy działający w trybie turbo, dzięki czemu komputer znacznie szybciej wykonuje wiele operacji naraz. Bezkonkurencyjny moduł chłodzenia umożliwia optymalizację ciepła, więc możesz być pewny, że podczas ważnej bitwy komputer się zbyt mocno nie przegrzeje. Wysokiej klasy wzmocniona klawiatura powinna znieść wszystkie przypływy adrenaliny, które towarzyszą podczas bitwy czy też wyścigu. Stworzona do ogromnej intensywności, spodoba się każdemu freakowi gier.

Dell Alienware zawiera najnowsze oprogramowanie Windows 10 – znane środowisko to też większa swoboda poruszania się w jego obrębie. Interfejs został tak zaprojektowany żeby szybciej przetwarzać większą liczbę klatek na sekundę, a dodtakowo nie musisz czekać zbyt długo aż twój notebook będzie gotowy do pracy. System W10 posiada błyskawiczny system uruchamiania się i wznawiania.

Firma Dell dodatkowo oferuje interesujące akcesoria, które przydadzą się koneserom gier. W ofercie możesz znaleźć zestaw słuchawek, bezprzewodową klawiaturę, jednak niezwykle ciekawe jest urządzenie Alienware Graphics Amplifier. Urządzenie to po podłączeniu do notebooka zwiększa wydajność gier do poziomu komputera stacjonarnego. Posiada też opcje przypięcia dodatkowo dowolnej liczby monitorów, co z całą pewnością przeniesie poziom twojej gry na wyższy poziom.