Komputery All in One - ranking

Autor: | 01-01-0001

Komputery All in One - ranking


Komputery typu All in One są w ostatnim czasie coraz popularniejsze. Stanowią doskonałe rozwiązanie dla użytkowników, którzy chcą zakupić gotowy produkt i nie myślą o wymienianiu w nim w przyszłości poszczególnych części. Wyjaśniamy, dlaczego warto zdecydować się na komputery typu All in One i przedstawiamy ranking dostępnych obecnie na rynku modeli.


Dlaczego warto zdecydować się na komputer typu All in One?


Komputery typu All in One to komputery, w których poszczególne urządzenia zostały zintegrowane w jedno. Połączenie komputera i monitora w jedno to rozwiązanie, które stanowi odpowiedź na potrzeby wielu użytkowników.  Pozwala to oszczędzić miejsce pod biurkiem oraz zachować uporządkowaną przestrzeń bez nadmiaru plączących się kabli. Komputery All in One wyróżniają się ciekawym, nowoczesnym wyglądem. Doskonale sprawdzą się w biurach, do zastosowań profesjonalnych oraz jako podstawa terminali płatniczych. Ze względu na wysoką wydajność, chętnie wykorzystują je również gracze.


Komputery All in One - Ranking 2018


iMac 27"


iMac 27" to komputer typu All in One, który sprawdzi się zarówno w zastosowaniach osobistych, jak i profesjonalnych. Już na pierwszy rzut oka ten komputer wyróżnia się swoją estetyką i ogromnym 27-calowym wyświetlaczem LED IPS. iMac 27". Komputer posiada bardzo wydajny procesor i solidną kartę graficzną. Doskonale sprawdzi się dla osób, które profesjonalnie zajmują się konwersją video czy obróbką zdjęć. 


Specyfikacja: Procesor Intel Core i5 7500, Zainstalowana pamięć Ram 8GB/Maksymalna 32 GB, Pojemność dysku 1000 GB, Zintegrowana karta graficzna Intel HD Graphics 630, dedykowana karta graficzna AMD Radeon Pro 570, Rozdzielczość: 5120 x 2880.


FUJITSU ESPRIMO K557/24 All-in-One

 

Model Fujitsu ESPRIMO K557/24 All-in-One to bardzo dobry komputer dla biznesu. Posiada on również bardzo duży, szerokokątny przeciwodblaskowy wyświetlacz o przekątnej 23,8 cala. Komputer pracuje w oparciu o nowoczesny, bardzo wydajny procesor Intel Core siódmej generacji. 


Specyfikacja: Procesor Intel Core i7-7700T, Zainstalowana pamięć Ram 8GB/Maksymalna 32 GB, Zintegrowana karta graficzna Intel HD Graphics 630, Rozdzielczość: 1920 x 1080.


Dell All In One Inspiron 5477


Komputer typu All in One, który z powodzeniem może służyć zarówno do pracy, jak i rozrywki. Posiada bardzo nowoczesny procesor Intel Core ósmej generacji (Coffee Lake). Komputer wyróżnia się rozdzielczością w jakości Full HD.


Specyfikacja: Procesor Intel Core i7-8700, Zintegrowana karta graficzna: Nvidia Geforce GTX 1050, Pamięć RAM

16 GB, Rozdzielczość: 1920 x 1080.


Leasing - korzystny sposób na sfinansowanie komputerów All in One


Zamiast brać kredyt na zakup komputerów All in One, warto rozważyć wzięcie ich w leasing. Leasingobiorcy przysługuje prawo do korzystania z towaru w zamian za spłacanie rat leasingowych. Po ich spłacie komputery stają się własnością leasingobiorcy.  Ze względu na możliwość optymalizacji obciążeń podatkowych to rozwiązanie często jest bardzo korzystne dla przedsiębiorcy.