Magia marki Apple

Autor: | 02-12-2018

Magia Apple - dlaczego produkty marki są tak chętnie wybierane


Apple, czyli marka stworzona przez legendarnego Steve'a Jobs'a, powstała w roku 1976 i od tego czasu projektuje i sprzedaje urządzenia, które zdają się wykraczać technologicznie i pomysłowo poza swoje czasy. Nic więc dziwnego, że to właśnie sprzęt marki bije rekordy popularności na całym świecie. Jego użytkownicy cenią sobie nie tylko innowacyjne podejście firmy do tworzenia elektroniki, ale również wysoki poziom bezpieczeństwa i funkcjonalności, jakie gwarantują aplikacje z dedykowanej platformy iStore.


Dlaczego Apple?


Ci, którzy zawzięcie kupują smartfony z Androidem i komputery z Microsoftem, przekonaliby się, dlaczego miliony konsumentów wybierają produkty Apple, gdyby choć raz zdecydowali się skorzystać z możliwości, jakie dają urządzenia marki. Produkty Apple są w dłuższej perspektywie bardziej opłacalnym zakupem, niż podobne urządzenia pozostałych producentów. Mniej awaryjne, wyróżniające się żywotnością liczoną w latach, a nie miesiącach. Oprócz tego użytkownicy urządzeń Apple mogą liczyć na doskonałe wsparcie techniczne. Również w naszym kraju.


iPhone


Użytkownicy iPhone'ów cenią sobie ich funkcjonalność i użyteczność. Doskonale spisują się praktycznie w każdej sytuacji i pięknie prezentują się zarówno w dłoniach fashionistki, jak i poważnego biznesmena. Wyjątkowość iPhone'a można wyczuć już przy pierwszym dotyku. Nawet flagowe modele innych producentów nie zagwarantują użytkownikowi takiej jakości. Telefon od Apple świetnie leżą w dłoniach i są miłe w dotyku. Do tego dochodzi oczywiście legendarny, przemyślany w najmniejszych szczegółach design oraz oczywiście bogaty pakiet aplikacji z iStore. Niektóre z nich są tworzone specjalnie dla Apple i niedostępne dla użytkowników Androida.


iPad


Tablety od Apple, czyli tzw. iPad'y to kolejne niezwykle popularne produkty od marki. Są wytrzymałe, wyglądają pięknie i są niezwykle praktyczne. Aby iPad działał poprawnie nie musimy martwić się konfiguracjami, aktualizacjami i instalowaniem kolejnych widżetów. Wszystko funkcjonuje jak należy od samego początku i w zasadzie nie wymaga od użytkownika żadnej interwencji. Na pochwałę zasługuje tutaj także ogromna wytrzymałość baterii. Nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu urządzenia, iPad'a ładuje się jedynie co kilka dni. Dla konsumentów, którzy mają wątpliwości co do ceny nowych urządzeń - iPad oferuje sprzęt w coraz atrakcyjniejszych cenach.


MacBook


Każdy, kto pracuje na urządzeniu przenośnym marzy o tym, aby posiadać własnego MacBook'a. O ile oczywiście już go nie ma. Laptopy Apple to urządzenia wytrzymałe pod każdym względem. Ich użytkownicy uwielbiają je przede wszystkim za długi czas pracy na baterii (nawet do 24 godzin!). MacBooki gwarantują świetne i bezawaryjne środowisko pracy. W tym posiadają szereg dedykowanych aplikacji - do pisania, tworzenia muzyki, edycji - które są bezkonkurencyjne i dostępne dla wszystkich posiadaczy MacBooków. Dodatkowymi atutami MacBooków są przyjemniejsza klawiatura, lepsze skróty i absolutnie zero "zamulenia" - które niekiedy przytrafia się na konkurencyjnym systemie.